Hakkımızda

Hakkımızda


Kurumlarımızı en güzel şekilde tanıtmak için, 3 boyutlu panoramik 360 derece sanal tur tanıtım çekimleri ve KısaTanıtım filmleri yapıyoruz.

      2010 yılından bu yana bir çok kurumun 360 derece panoramik sanaltur tanıtım çekimlerini yaptık. Profesyonel ekipman ve 9 yıllık tecrübelerimizle bu hizmete devam etmekteyiz. Bununla birlikte kurumlarımıza tanıtım filmleride çekerek etkinlik ve faaliyetlerini öne çıkararak en iyi şekilde tanıtılmalarını sağlıyoruz.
      Teknolojinin bize sunduğu güzelliklerden biri olan hava çekimleri, kurumlarımızın tanıtımlarında vazgeçilmezleri haline geldi.Profesyonel ekipmanlarımız ile müşterilerimize bu hizmetide vermekteyiz.
      Ayrıca internet ortamında kurumlarımızın en iyi şekilde tanıtımlarını sağlamaları için web sitelere ihtiyaçları vardır. Biz profesyonel ve tecrübeli yazılımcılarımızla bu hizmetide sizlere veriyoruz.
      Önceliğimiz kesinlikle müşteri memnuniyetidir. Bunu sayfamızda yayınladığımız örnek çalışmalarda kurum yetkilileriyle iletişime geçerek teyit edebilirsiniz... En büyük referanslarımız hizmet verdiğimiz kurum yetkilileridir. Bu düşünceyle hareket ettiğimiz için, işimizi sizin memnuniyetinizle paralel götürmekteyiz.. Çünkü bizim için en iyi reklam, Müşterimizin memnun kalıp bir başka kuruma bizi tavsiyesidir. Bu günlere onların sayesinde geldik, ve bu düşünceyle devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

Saygılarımızla....

 

 

 

 

okul tanıtımları, okul tanıtım firmaları, okul tanıtım filmleri, okul tanıtımı yapan firmalar, okul 360 sanaltur, okullarımızı tanıyalım, okul kısa tanıtım videoları, okul hava çekimi, istanbul okul tanıtım, kocaeli okul tanıtım, kocaeli okul tanıtım firmaları, istanbul okul tanıtım firmaları, istanbulda okul tanıtımları, izmit okul tanıtımları, kocaeli 360 sanaltur, istanbul 360 sanaltur, ankara okul tanıtımları, ankara 360 sanaltur, sakarya okul tanıtımları, sakarya 360 sanaltur, yalova okul tanıtımları, yalova 360 sanaltur, bursa okul tanıtımları, bursa 360 sanaltur, balıkesir okul tanıtımları, balıkesir 360 sanaltur, manisa okul tanıtımları, manisa 360 sanaltur, aydın okul tanıtımları, aydın 360 sanaltur, muğla okul tanıtımları, muğla 360 sanaltur, çanakkale okul tanıtımları, çanakkale 360 sanaltur, karabük okul tanıtımları, karabük 360 sanaltur, bolu okul tanıtımları, bolu 360 sanaltur, düzce okul tanıtımları, düzce 360 sanaltur, zonguldak okul tanıtımları, zonguldak 360 sanaltur, mardin okul tanıtımları, mardin 360 sanaltur, şanlıurfa okul tanıtımları, şanlıurfa 360 sanaltur, gaziantep okul tanıtımları, gaziantep 360 sanaltur, erzurum okul tanıtımları, erzurum 360 sanaltur, konya okul tanıtımları, konya 360 sanaltur,