İletişim



 


Hayatın her alanında ilk intiba çok önemlidir. Web sayfanızı ziyaret eden öğrencilerin, velilerin kaliteli bir sanal tur çalışması ile vizyon sahibi olan okulunuzun hangi konumda olduğunu ve fiziksel donanımını çok rahat anlatabilirsiniz.

Web sayfanıza en başta, prestij kazandıran bu çalışma, hem ziyaret sayınızı arttıracak, hem de ayrıcalığınızı ön plana çıkaracaktır.Sosyal medyada yapacağınız paylaşım ile tüm izleyicileri okulunuza taşımış ve bu çalışma ile okulun vizyon ve özgüven sahibi bir kurum olduğunu belirtmiş olacaksınız.

Profesyonel ekipmanlar, Son teknoloji yazılım ve görsel sunum ile eğitim kurumları birimlerini tüm internet kullanıcılarının,  bilgisayar, tablet veya cep telefonlarına taşıyarak 360° kendiliğinden dönen veya kontrollü olarak kullanılan, izleyicilerin kendilerini sanki mekanın içindeymiş gibi hissederek gezebilecekleri sanal bir mekan gezintisi hazırlamaktayız.

    
     Milletimizin gözbebeği olan okullarımızı, en güzel şekilde tanıtmak için, 3 boyutlu panoramik 360 derece sanal tur çekimlerini yapıyoruz.
     'www.okulseyret.com' internet sitemizde il il, ilçe ilçe okullarımızın hepsini 3 boyutlu olarak gösterime sunuyoruz.Aynı zamanda okullarımızın kendi web sitelerinde de yayınlamalarını sağlıyoruz.
     Böylece okullarımızı görüp inceleyen başarılı öğrencilerin ve velilerin okullarını tercih etmelerine yardımcı olmak istiyoruz.
     Okul idarecilerimizin bu güzel tanıtım çalışmasının kısa sürede gerçekleşmesi için yardımcı olacaklarını ümit ediyor, duymayan okullarımızada haber vermelerini diliyoruz.
          Eğitim-öğretim çalışmalarında; idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı çalışmalar diler, başarılarının devamını niyaz ederiz.


Saygılarımızla....






Ana Sayfa | Hakkımızda | Haberler | Referanslarimiz | | Faaliyet Alanlarimiz | İletişim                                                        Web Tasarım : Panorama Tanıtım
Sitemizde yeralan görsel ve yazılı içerik okulseyret.com tarafından sağlanmıştır. Her hakkı saklıdır. Copyright 2013©
İzmit / Kocaeli GSM : 0532 693 69 26 E-POSTA : bilgi@panoramatanitim.com