Hakkımızda

Hakkımızda
 
 

Kurumlarımızı en güzel şekilde tanıtmak için, 3 boyutlu panoramik 360 derece sanal tur tanıtım çekimleri ve KısaTanıtım filmleri yapıyoruz.

      2010 yılından bu yana bir çok kurumun 360 derece panoramik sanaltur tanıtım çekimlerini yaptık. Profesyonel ekipman ve 9 yıllık tecrübelerimizle bu hizmete devam etmekteyiz. Bununla birlikte kurumlarımıza tanıtım filmleride çekerek etkinlik ve faaliyetlerini öne çıkararak en iyi şekilde tanıtılmalarını sağlıyoruz.
      Teknolojinin bize sunduğu güzelliklerden biri olan hava çekimleri, kurumlarımızın tanıtımlarında vazgeçilmezleri haline geldi.Profesyonel ekipmanlarımız ile müşterilerimize bu hizmetide vermekteyiz.
      Ayrıca internet ortamında kurumlarımızın en iyi şekilde tanıtımlarını sağlamaları için web sitelere ihtiyaçları vardır. Biz profesyonel ve tecrübeli yazılımcılarımızla bu hizmetide sizlere veriyoruz.
      Önceliğimiz kesinlikle müşteri memnuniyetidir. Bunu sayfamızda yayınladığımız örnek çalışmalarda kurum yetkilileriyle iletişime geçerek teyit edebilirsiniz... En büyük referanslarımız hizmet verdiğimiz kurum yetkilileridir. Bu düşünceyle hareket ettiğimiz için, işimizi sizin memnuniyetinizle paralel götürmekteyiz.. Çünkü bizim için en iyi reklam, Müşterimizin memnun kalıp bir başka kuruma bizi tavsiyesidir. Bu günlere onların sayesinde geldik, ve bu düşünceyle devam edeceğimizi belirtmek isteriz.

Saygılarımızla....

 

 

 

 

Okul Tanıtım Filmi, 360 Sanal Tur